توانبخشی در منزل                                                                    درمان خدمات توانبخشی       

“توانبخشی با رویکردی نوین!

هم اکنون می توانید از متخصصانی که عضو سازمان نظام پزشکی هستند برای بهبود کیفیت زندگی بیماران سکته مغزی، جراحی ارتوپدی، ام اس و … استفاده کنید. آسیب‌های مغزی می‌توانند تحرکات دست و پا، بلع، گفتار، تنفس، کنترل ادرار و مدفوع، و حتی خواب را تحت تأثیر قرار دهند. شروع به موقع فعالیت‌های توانبخشی، نقش مهمی در بازتوانی بیماران سکته مغزی دارد. زیرا طبق آخرین پژوهش های انجام شده، زمان طلایی برای شروع فعالیت های توانبخشی پس از سکته مغزی، 6 ماه اول است.

 

همچنین، بیماران پس از جراحی‌های ارتوپدی نیز نیازمند فیزیوتراپی هستند تا قدرت عضلات خود را بهبود بخشند. نه تنها برای بیماران خاص، بلکه سالمندان نیز می‌توانند با توجه به کاهش تحرک و ضعف عضلات، از مراقبت‌های توانبخشی بهره‌مند شوند.

 

تماس با ما: ۰۹۱۲۹۷۲۵۴۱۲، ۰۹۱۲۹۷۲۵۶۱۲، ۰۹۰۲۵۰۰۱۴۹۰، ۰۲۶۳ ۲۵۱ ۹۴۸۰، ۰۲۶۳ ۴۰۰ ۴۷۵۳.

 

همین حالا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره‌مند شوید.”

هانیوانمشاهده نوشته ها

هانیوان

مرکز مشاوره و ارائه مراقبتهای پرستاری، پزشکی و توانبخشی در منزل هانیوان نزدیک به یک دهه است که فعالیت خود را در شهر کرج و شهرستان های فردیس، ساوجبلاغ، هشتگرد، نظرآباد و ماهدشت آغاز نموده است. با افزایش جمعیت در کلانشهر کرج و افزایش امید به زندگی در جامعه، کمبود تخت های بیمارستانی و همچنین مشکلات انتقال بیماران به مراکز درمانی جهت خدمات پرستاری، نیاز به مراکز مراقبتهای پرستاری را بیش از پیش نموده است. در این راستا مرکز هانیوان فعالیت رسمی خود را از سال 1394 آغاز نموده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *