مراقبت های پرستاری ویژه در منزل

مرکز مشاوره و ارائه مراقبت‌های پرستاری، پزشکی و توانبخشی در منزل هانیوان، با بهره‌گیری از پرستاران، پزشکان متخصص و مجرب، تیم حرفه‌ای توانبخشی و همچنین تجهیزات پزشکی بیمارستانی مدرن، آماده ارائه پیشرفته‌ترین مراقبت‌های پرستاری ویژه در منزل می‌باشد. سرویس ویژه مراقبت پرستاری در منزل، به طور اصطلاحی “پرایوت پرستاری” نامیده می‌شود، اما این سرویس فراتر از مراقبت پرستاری محض است.

بنابراین، بیماران بستری در منزل این امکان را خواهند داشت تا از حضور پرستاران و کمک پرستاران کارآزموده، پزشکان متخصص و مجرب، و تیم توانبخشی حرفه‌ای و با تجربه بهره‌مند گردند.

خدماتی همچون نوار قلب، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، فیکس سی وی لاین (کاتتر ورید مرکزی) و حتی دیالیز نیز برای کلیه بیماران در منزل قابل انجام است.

اکثریت پزشکان امروزی معتقدند که بیمارانی که بنا به هر دلیلی در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) بستری بوده‌اند، بهتر است برای حداقل 24 ساعت از حضور پرستار ویژه در منزل بهره‌مند گردند. اما بیمارانی وجود دارند که به مراقبت‌های طولانی‌مدت پرستاری در منزل نیاز دارند. اکثریت این بیماران به دلایلی، دچار مشکلات تنفسی هستند و به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

۱. بیمارانی که تنفس خودبخودی دارند و نیاز به اکسیژن نازال (از طریق بینی)، اکسیژن از طریق ماسک و یا اکسیژن از طریق ماسک رزروال دارند.

۲. بیمارانی که مشکل تنفسی آنها کمی حادتر بوده و توسط پزشک تراکئوستومی شده‌اند و از طریق تی پییس، تنفس می‌کنند.

۳. بیمارانی که تراکئوستومی دارند ولی عضلات تنفسی‌شان به قدری ضعیف و ناتوان شده‌اند که نیازمند دستگاه تنفس مصنوعی (ونتیلاتور) هستند. همه این بیماران نیازمند مراقبت پرستاری ویژه هستند و بایستی در طول شبانه‌روز تحت نظر قرار گیرند.

ترخیص بیماران از ICU به منزل برای خانواده و بیمار استرس‌آور است، اما با ما، مرکز پرستاری هانیوان، که دارای تجربه‌ی نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر در این زمینه هستیم، نگران نباشید. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس: 09129725412-09025001490-09129725612-02632519480-

هانیوانمشاهده نوشته ها

هانیوان

مرکز مشاوره و ارائه مراقبتهای پرستاری، پزشکی و توانبخشی در منزل هانیوان نزدیک به یک دهه است که فعالیت خود را در شهر کرج و شهرستان های فردیس، ساوجبلاغ، هشتگرد، نظرآباد و ماهدشت آغاز نموده است. با افزایش جمعیت در کلانشهر کرج و افزایش امید به زندگی در جامعه، کمبود تخت های بیمارستانی و همچنین مشکلات انتقال بیماران به مراکز درمانی جهت خدمات پرستاری، نیاز به مراکز مراقبتهای پرستاری را بیش از پیش نموده است. در این راستا مرکز هانیوان فعالیت رسمی خود را از سال 1394 آغاز نموده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *