با ما تماس بگیرید

09025001490

مراقبت های پرستاری در منزل                                               

مطابق آیین نامه و دستورالعمل تاسیس و احداث مراکز پرستاری در منزل وزارت بهداشت ، مراقبت های سرپایی پرستاری شامل پروسیجرهایی می شود که حداکثر مدت اقامت پرستاری کمتر از 6 ساعت باشد.

نمونه هایی از این مراقبت ها در این صفحه قابل مشاهده است. اگر مراقبت پرستاری مورد نظر شما در این لیست موجود نمی باشد، شما می توانید با سوپروایزرهای مرکز تماس بگیرید و جهت دریافت مراقبت مورد نظر شما در منزل، هماهنگی های لازم را انجام دهید.

جهت اطلاعات بیشتر و آشنایی با مراقبت های سرپایی پرستاری در منزل روی آیکون های روبرو کلیک کنید.

هانیوانمشاهده نوشته ها

هانیوان

مرکز مشاوره و ارائه مراقبتهای پرستاری، پزشکی و توانبخشی در منزل هانیوان نزدیک به یک دهه است که فعالیت خود را در شهر کرج و شهرستان های فردیس، ساوجبلاغ، هشتگرد، نظرآباد و ماهدشت آغاز نموده است. با افزایش جمعیت در کلانشهر کرج و افزایش امید به زندگی در جامعه، کمبود تخت های بیمارستانی و همچنین مشکلات انتقال بیماران به مراکز درمانی جهت خدمات پرستاری، نیاز به مراکز مراقبتهای پرستاری را بیش از پیش نموده است. در این راستا مرکز هانیوان فعالیت رسمی خود را از سال 1394 آغاز نموده است.

1 دیدگاه

  • ما برای بیمارمون نیاز به نوار قلب داشتیم، کل کرج و تهران رو زنگ زدیم، یا دستگاه نداشتن یا گفتند چون از تهران میایم یک میلیون و … هزینه میشه.
    ولی ما درخواستمون رو از طریق سایت ثبت کردیم، کمتر از ۱۵ دقیقه با ما تماس گرفتند و نوار قلب مریضمون رو با هزینه ای منصفانه انجام دادند.
    پرسنل خوب و با اخلاق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *